Tule kogukonda!

By 11. jaan. 2021Uudised

2021. aastal on meie sihiks kogukonnana kasvada, sestap kutsume endiga liituma inimesi, kes on kogukonna visiooniga kooskõlas. Meie kogukonnas on tohutud võimalused koosloomiseks, tähendusrikkaks tegutsemiseks ja nauditavaks elukvaliteediks. Kogukonnaelu pakub võimalust olla ühenduses iseenda, ümbritseva looduse ja oma kaaslastega.

Mõisamaal on ruumi katsetamiseks ja tuleviku mudeli koosloomiseks. Siin on köögivilja- ja viljapuuaed, mille eest hoolitseme permakultuuri põhimõtetest inspireerituna. Meil on kokku 33 ha maad, millel üle 100 viljapuu, põlispuudega park, 27 ha suurune mahepõld ning mitmeid ruume ja ehitisi, mida kasutada ühiseks majandustegevuseks, sündmuste korraldamiseks, eluruumide renoveerimiseks või ehitamiseks.

Rohkem infot kogukonna kohta on võimalik lugeda siitsamast kodulehelt ning täpsem teave liikmelisuse kohta on siin. Kuna kogukonnaga liitumine on pikem protsess, julgustame kõiki huvilisi meiega peatselt ühendust võtma. Anname eelinfona teada, et korraldame 17.-24. aprillil avatud uste nädala kõigile, kes soovivad kaaluda Mõisamaal elamist.