Taimede ettetellimine

By 15. märts 2021Uudised

Meie külalised on sageli kohalikke salateid, tomateid ja kõrvitsaid maitstes uurinud, et kust me küll nii maitsvaid vilju kasvatavaid sorte oleme saanud. Kas te ometigi köögiviljade taimi ei müü?  Tänavu oleme teoks teinud kaua mõeldud mõtte pakkuda koduaednikele meie ettekasvatatud köögiviljataimi.

Oleme valinud oma istikute pakkumisse tomateid, kurke, kõrvitsaid, suvikõrvitsaid, lehtkapsaid (kale), salateid, maitsetaimi ja aasia lehtköögiviljade sorte. Meie pakkumises on  peamiselt kohalikud või välismaised pärimus- ja pärandsordid. Nende sortide eeliseks on väga head maitseomadused ja vastupidamine kohalikele ilmastikuoludele. Kõik meie taimed on kasvatatud mahedalt ning nende kasvamist on toetatud vajadusel vaid vihmaussikomposti või mõne muu orgaanilise väetisega. Samuti püüame kasutada võimalikult vähe plastikut ettekasvatamisel ja tellijale taimed pakkida plastivabalt.

Tänavu on pakutavate istikute kogused väikesed. Seega, soovitame huvi korral ettetellimuse teha. Meie mahedad köögiviljaistikuid saab kätte 6-15. mail, kas ise järgi tulles Mõisamaale või kokkulepitud ajal Tallinnas ja Pärnus. Tallinnasse oleme istikuid viimas 7. ja 14. mail, Kristiines ise järgi tulles või koju tellides. Pärnusse viime 12. mail turu juurest kätte saamisega või kojutarnega. Mõisamaale istikutele  järele tulles on hinnasoodustus 10%. Samuti on hinnasoodustus 10% üle 30€ tellimustel. Ja kui tellite üle 30€ ja tulete ise Mõisamaale järgi, siis kehtib loomulikult topelt soodustus 20%.

Istikud saad valida meie poest. Suhtleme kindlasti enne tarnepäevi täpsemalt ja täpsustame vajadusel kätte saamist. Täpsemat infot saab telefonilt 5528242.