Nädalavahetus “Olen Eriline!”

By 30. apr. 2019Üritused

Tuleme Mõisamaal kokku – naised ja mehed, et jagada seda, mida oleme siiani kogenud. Tuleme kokku, et märgata ja saada märgatud; et kuulata ja saada kuulatud; et toetada ja saada toetatud; et inspireerida ja saada inspireeritud. Igaüks, kes oma teed kõnnib koos rõõmude ja muredega, väärib märkamist, toetamist ja julgustamist.

Meil kõigil on erinev lähtepunkt. Meie ümber olnud süsteemid (kool, kodu jms) mõjutavad meie käekäiku praegu. Need süsteemid võivad olla vorminud meid „Harju keskmiseks“ ja oled pidanud palju tööd tegema, et end taas leida. Võib-olla otsid siiani oma annet. Aga võib olla oled hoopis õnnistatud sellega, et sind ümbritsev on toetanud ja aidanud saada sul Säravaks Täheks mingis kindlas valdkonnas.

Üks on kindel, iga inimene on ainulaadne ja väärtuslik. See on meie sünniõigus ning tuleneb meie erinevate kogemuste ja võimaluste kombinatsioonist. Me kõik oleme erilised!

Tuleme Mõisamaal kokku, et tähistada kõike seda ilusat ja valusat, mida oleme kogenud.

Mida nädalavahetus sisaldab?

  • ajatut olemist
  • juturinge
  • majutust 2-5 madratsiga tubades
  • pesemisvõimalust
  • keha turgutavat puhast ja lihtsat taimetoitu, sh loov söögivalmistamise võimalus
  • muusikalist rännakut
  • mängu, naeru ja lusti

Kes hoolitseb ja juhendab?

Jaanika Savolainen – olen pea 20 a erivajadustega inimestega töötanud, olen kahe teismelise lapse ema. Viimased 10 a on erihuvi keha, vaimu ja hinge tasakaalu hoidmisel läbi tervisliku toitumise, liikumise, tegevuse ja puhkamise. 2011 a alustasin toortoidu teekonda, 2017 a liitusin kogukonnaga Väike Jalajälg.

Muusikalisi rännakuid toetab Heili Peegel – mul on 10 aastane kogemus muusikaterapeudina eriliste laste ning täiskasvanutega, olen kahe väikese lapse ema. Ma usun, et muusikal on võime jõuda ka sinna, kuhu sõnad ei ulatu ning seetõttu saab muusika pakkuda turvalist keskkonda iseenda tundma õppimiseks ning oma ressursside avastamiseks.

Palju maksab?

Hind ühele inimesele: kuni 15. mai 110.-, alates 16. maist 135.-
Tule koos sõbra või tuttavaga, siis maksab kumbki 100.-

Registreeru Küsi lisa