Õhtusöök ja Gongiöö Mõisamaal

By 19. aug. 2021Üritused

Oled oodatud tutvuma kogukonnaga ja sellele järgnevale gongiööle. 
Alustame kogunemisega kell 17, pakume kakaod. Seejärel ringkäik kogukonnas. Hea võimalus tutvuda nii kogukonna alade kui inimestega.
18.30/19.00 saate osa rikkalikust õhtusöögist, mis suures osas valmib meie aias kasvanud viljadest.
Gongiööks ettevalmistused algavad 21.00 Gongiöö kestab 22-07.00 Sellele järgneb kerge ja puuviljaline hommikusöök. 

Gongiöö on sügav kaemus sisekosmosesse, kus Maa ja Neptuun omavahel suhtlevad planeetide ja tähtede vahelistel radadel. Me läheme unenäo maailma, kus kohtume iseendaga ja näeme kirkaid pilte sellest, mida me endas kanname. Meie teemaks on sisemine selgus, et võiksime näha tulevikku puhta, lausa lapseliku, pilguga ja tunda end jumaliku olendina eluteel. Gongiöö kestab läbi kogu öö, kusjuures gongid kõlavad 10 x 45 minutit, mida on nimetatud ülimaks teraapiliseks kogemuseks. Koguneme kella 21 ajal saali ja seame end sisse enne lõõgastavat rännakut. Kell 22 hakkavad helid pihta, mis kestavad hommikul kella 6ni. Tund aega on vaikus, kus kõik saavad magada ja hiljem toome teid õrnalt tagasi koos maitsvate puuviljadega kosutamaks hinge pärast ööund.
Gongiööle eelneb helirännak, mille ajal mängime gonge, kristallkausse ja teisi tervendavaid pille, et häälestada keha teadvust tema täiuslikkusele ja algsele potentsiaalile. Helidel on võime tervendada meie hingehaavu, korrastada lümfi -ja näärmesüsteemi, luua selgust ning pakkuda elurõõmu.

NB! Võtke kaasa mõnusad voodiasjad (sh matt/madrats), et end öiseks rännakuks sisseseada.

Teile mängivad helisid Simo Santeri Virtanen ja Mirjam Tammela, kes on koos tervendavate helide teel. Mängides tervendavaid helisid, kasutavad nad hääle väge ja reikist lähtuvaid valguskiiri. Simo ja Mirjamiga saad lähemalt tutvuda https://et.merkabasoundhealing.com/


Kohtade arv sündmusele on piiratud, palun registreeru sündmusele: jaanikasavolainen@gmail.com või telefonil 5270030

Tasakaalu panus 40.-