Millal tulla

Mõisamaa Ökokeskuse külastamiseks on mitmeid võimalusi – avatud uste päevad, talgupäevad, kogemusnädalavahetused, töötoad, koolitused ja muud avalikud sündmused, millest teavitame siin kodulehel või meie Facebooki lehel. Avalike sündmuste ajal toimub tavaliselt ka Mõisamaa ekskursioon, mille raames saate meie tegevusest parema ülevaate. Kogemusnädalavahetustel on võimalik osaleda ühistel töödel ning tutvuda lähemalt kogukonnaga.
Kui soovid Mõisamaale pikemaks ajaks tulla, siis on selleks kaks võimalust – vabatahtlikuna või külalisena.

Eelneval kokkuleppel saame pakkuda juhendatud talgutööd ka gruppidele: nt permapeenarde loomist, aiatöid ja kergemaid ehitustöid, Mõisamaa Ökokeskuse tuuri, kultuurprogrammi (5 rütmi tants, juturingi läbiviimine) ning lõunasööki. Grupikülastused palume eelnevalt kokku leppida vähemalt 1 kuu enne sündmuse toimumist.

Mõisamaa Ökokeskus on ühtlasi Väikese Jalajälje kogukonna liikmete ja elanike kodu.

Palume, et teataksite oma tulekust väljaspool avalikke sündmusi vähemalt 1 nädal ette, et saaksime teile organiseerida vastuvõtva isiku. Nädala sees või tavanädalavahetustel võivad meie inimesed olla hõivatud ega pruugi suuta pakkuda külalistele tähelepanu, mida nad vajavad ja väärivad.

Kui soovite Mõisamaad külastada, siis palun võtke meiga ühendust.

Kuidas tulla

Toetus Mõisamaa Ökokeskusele ööbimise ja toidu eest

  • Külaline: ööbimine: 25 € päev, 7 € toidukord
  • Vabatahtlik: kui teha ka päevas 6h vabatahtlikku tööd, siis ööbimine (voodi ühisruumis) ja toit: 10 € päev (vähemalt 3 päeva korraga)
  • Võite saada ka kogukonna sõber-toetajaks, toetades kogukonda igakuise panusega 30-50€ ning aeg-ajalt külla tulles on ööbimise ja toidu hind 11 € päevas, lisaks vabatahtliku töö panus vähemalt 1h päevas, nagu püsielanikel.