Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Suhteseminar: kas armastus teeb haiget?

12. apr. 2020

Väestava suhte kolmest seminarist teine.

SEMINARIST
Selle seminari fookuseks on hirmuvaba armastus. Räägime küpsest mehelikkusest ja naiselikkusest ning uurime, miks me kipume arvama, et armastus teeb haiget – ja kas saab ka teisiti?

MIDA TEEME?
Kombineerime seminaridel teadlike kogukondade aastakümnete pikkusest kogemusest välja kasvanud praktikaid erinevate teadus- ning enesearenguteooriatega. Pakume tööriistu suhetes uuele tasandile jõudmiseks. Teeme aruteluringe huvipakkuvatel suhteteemadel. Seminar saab oma näo vastavalt kuulajate soovidele ja vajadustele

KELLELE SEMINARID ON MÕELDUD?
Ootame seminaridele kõiki, keda huvitab…
…miks paarisuhe tekitab meis intensiivseid tundeid?
…kuidas paarisuhtet paremaks muuta?
…kuidas iseenda ja teiste käitumise tagamaid paremini mõista?


Omandatud teadmisi ja oskusi saab kasutada kõikjal – nii suhetes partneri, sõprade, töökaaslaste kui lastega. Seminaridele võib tulla nii üksi kui kaaslasega.

KOOLITAJATEST
Ave Tuisk ja Paavo Eensalu on paar, kes on otsustanud uurida paarisuhte ning grupidünaamika sügavusi ise teadlikult katsetades.
Pärast rohkem, kui kümne aasta pikkust enesearengu teekonda tegid nad valiku kolida kogukonda Väike Jalajälg Mõisamaal. See võimaldas lisaks paarisuhtele praktiseerida omandatud teadmisi suuremas grupis ning hakata selgemini nägema, millised käitumismustrid on toetavad ning millised on suhteid lõhkuvad ja vajaksid muutmist.
Viimased neli aastat on Ave ja Paavo õpetanud suhteteemasid Gaia Akadeemias. 

Suhteseminari osaluspanus 40€. 

Osaluspanus kõigil kolmel suhteseminaril 90€, 

Detailid

Kuupäev:
12. apr. 2020

Toimumiskoht

Mõisamaa Ökokeskus
- Mõisamaa küla, Märjamaa vald, Raplamaa 78237 Eesti

Korraldajad

Ave Tuisk
Paavo Eensalu