Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Väestav suhe: teekond konfliktist koosloomisse

15. nov. 2019 @ 19:00 - 17. nov. 2019 @ 15:00

Milliseid suhteid ma soovin? Mis hoiab inimesi koos? Miks minuga alati nii juhtub? Kus on minu ja teiste piirid ja kas ma austan neid? Need on mõned küsimused, mida tihti küsitakse.

Luues kontakti kõigepealt iseenda ja oma vajadustega, saab inimesele selgeks, missuguseid suhteid ta vajab. Meie usume, et vastastikku austavad, väestavad, koostööpõhised suhted teise inimese või terve grupiga on võimalikud ja ühtlasi ainsad, mis hästi toimivad. Selles suunas liikumine on võimalus astuda välja võimuvõitlusest, luua rahu iseendas ning aidata seeläbi kaasa rahukultuuri loomisele kogu maailmas.

Suhtekursuse Väestav suhe eesmärgiks on pakkuda võimalust luua autentsed suhted iseenda ja teistega. Uurime küpse ja väestava suhte loomist, valgustame läbi inimsuhetes ette tulevaid kahjustavaid mustreid, tunnete tagamaid ning pakume tööriistu vastastikku väestava suhte loomiseks. Õpime küpsel moel seadma oma piire ning väljendama vajadusi. Kombineerime teadlike kogukondade aastakümnete pikkusest kogemusest välja kasvanud praktikaid erinevate teadus- ning enesearenguteooriatega. Teeme praktilisi harjutusi, tantsime ning loome ruumi turvaliseks eneseväljenduseks.

Kursusel omandatud teadmisi ja oskusi saab kasutada kõikjal – nii suhetes partneri, sõprade, töökaaslaste kui lastega.

Osaluspanus:
20. oktoobrini (k.a) 140€, hiljem 180€ Kursuse tagastamatu registreerimistasu on hinnast 30€, mis tagab teile koha.
Registreerimistasu tagastatakse kursuse ärajäämise korral.

 

Registreeru

Lisainfo: avetuisk@msn.com

 

Detailid

Algus:
15. nov. 2019 @ 19:00
Lõpp:
17. nov. 2019 @ 15:00
Koduleht:
http://vaikejalajalg.ee/koolitused/vaestav-suhe/

Toimumiskoht

Mõisamaa Ökokeskus
- Mõisamaa küla, Märjamaa vald, Raplamaa 78237 Eesti

Korraldajad

Ave Tuisk
Paavo Eensalu