Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Elu5 festival

3. aug. 2019 @ 10:00 - 5. aug. 2019 @ 15:00

Tulemas on ökofestival, mille eesmärk on tuua keskkonnateemad laiema ringkonna ette. Kavas on töötoad ja vestlusringid, tutvuda saab alternatiivset haridust pakkuvate koolidega, oodata on mitmeid loodusest inspireeritud muusikuid, kes laulavad nii maast kui metsast. Veedame kolm unustamatut päeva külastades hiide, istudes lõkke ümber ja tantsides mõnusa muusika saatel. Oodatud on nii ökovõõrad kui ökohuvilised!

Festivali kolm põhisammast on HARIDUS, PERMAKULTUUR JA MUUSIKA.

HARIDUSE valdkonnas saab tutvuda alternariivsete koolisüsteemidega. Arutletakse, milline võiks olla tuleviku haridus ning millises suunas areneb pedagoogika. Oma kogemusi jagavad mitmed Eesti haridusasutused ja eestvedajad.

PERMAKULTUUR keskendub jätkusuutlikule toidukasvatusele, mis saavutatakse läbi ümbritseva keskkonna jälgimise, planeerimise, ning loodusega kooskõlas toimetamise. Tutvuda saab Permakultuuri Ühingu tegemistega ning töötubades jagavad praktilisi õpetusi oma ala eksperdid.

MUUSIKAT loovad innovaatilised esinejad, kes lähtuvad Eesti pärimusest ning on oma juurtega sügavalt mullas. Oodata on ekstaatilist tantsu ja meditatiivset gongikontserti.

Lastele pakume põnevaid tegevusi, liikumist, mängu, laulu ja uusi teadmisi.

info: elu5@kogukonnad.ee

ELU5 festival

 

Detailid

Algus:
3. aug. 2019 @ 10:00
Lõpp:
5. aug. 2019 @ 15:00
Koduleht:
https://www.facebook.com/events/1003148556739845/

Toimumiskoht

Mõisamaa Ökokeskus
- Mõisamaa küla, Märjamaa vald, Raplamaa 78237 Eesti + Google Map