Ühistarkus loovates projektides 26.09-1.10.2017

Koolitajad: John Croft ja Lizandra Barbuto

Mida kursusel tehakse?

Kursusel osaledes avastate lihtsa, kergesti rakendatava meetodi loomingulisuse vabastamiseks läbi oma tajude ja tunnetuse teadvustamise, kehasse tagasipöördumise ning unistuste kuulamise. Kursusel õpime uutel viisidel oma intuitsiooni väärtustama. Draakoniunistamine võimaldab meil erinevates eluvaldkondades tegutseda ja luua projekte, mis muudavad meie igapäevaelu ja annavad sellele uue tähenduse. Draakoniunistamine näitab, kuidas holistlikku elussüsteemide teooriat saab rakendada igas projektis.

Intensiivkursusel õpib osaleja, kuidas luua projekte draakoniunistamise põhimõtete kohaselt.

Need on järgmised:

  • Eneseareng: pühendumine iseenda tervenemisele ja väestamisele.
  • Kogukonna areng: nende kogukondade tugevdamine kuhu me kuulume
  • Maa teenimine: elu heaolu ja õitsengu toetamine planeedil Maa.

Kursuse lõpuks võite oodata järgmisi tulemusi

  • Teil on uus arusaam muutumisprotsessidest, et rohkem unistada, praktiseerida sügavat kuulamist ja karismaatilist suhtlust.
  • Olete teinud oma projektimeeskonna võrgustikuanalüüsi ja leidnud „laulujooned“, mis on teid kokku toonud, läbi oma isikliku mugavustsooni diagnoosimise ning projekti jõuvälja analüüsi.
  • Olete juhtinud unistamisringi ja mõistnud, kuidas seda saab meeskonda uute liikmete värbamiseks kasutada.
  • Olete kasutanud tõhususe ratast, integreerides elussüsteemide teooria raames teooria ja praktika, luues osaluspõhiseid protsesse eesmärkide ning põhieesmärgi seadmiseks.
  • Olete loonud oma projektile strateegilise vooskeemi ehk „Karabirrdti“ ja kasutanud seda eelarve loomiseks ja alustanud ülesannete delegeerimist oma projekti elluviimiseks.
  • Olete paika pannud oma projekti tulemuslikkuse põhinäitajad ja alustanud süsteemide loomist loovuse vabastamiseks

Kursuse juhendajad

Lizandra Barbuto, tööterapeut, inimarengu, neuroteaduse ning käitumusliku ja integraalse kestlikkuse spetsialist. Ta on õppinud Integreeritud teraapia koolis (Integrative Therapy School), osalenud 12 aastat spontaanse liikumise ja teatri praktikates. Ta nõustab üksikisikuid ja gruppe väestamise ja koosloomise protsessides. Lizandra on draakoniunistamise rahvusvaheline koolitaja ning Way of Nature giid. Ta on töötanud erinevates kultuurides – Austraalias, Lõuna-Ameerikas, Euroopas ja Aafrikas. Ta on Võimaluste instituudi (Possibilities Institute) kaasasutaja, töötades inimarengu protsessidega, mille eesmärgiks on kollektiivse tarkuse saavutamine kontseptuaalse õppimise, looduse kogemise ja kaasavate meetodite kasutamise toel.

John Croft on rahvusvaheline koolitaja ja konsultant ning Lääne-Austraalia Gaia fondi (Gaia Foundation) kaasasutaja. Ta on olnud ülikooli lektor, valitsuse nõunik regionaalarengu ja keskkonnaalase kestlikkuse alal. John on draakoniunistamise metodoloogia looja, mis on viimase 20 aasta vältel kursuste kaudu levinud enam kui 7700-sse projekti 47 riigis üle kogu maailma. Ta on ka Võimaluste instituudi (Possibilities Institute) kaasasutaja. John ja Liz töötavad koos alates 2012. aastast.

Praktiline info

Draakoniunistamise intensiivkursus toimub 26. septembrist kella 15.00-st kuni 1.oktoobri kella 14.00-ni.

5-päevase kursuse tasu on 140€ kui registreerite ja tasute registreerimise tasu enne 1.06.2017. Kursuse tasu sisaldab toitu ning oma varustusega ühises ruumis põrandal või oma telgis magamist. Pakkuda on piiratud arvul voodikohti 2-3 inimese tubades. Kui soovite voodikohta, siis selle eest eest lisandub tasu 65€.

Alates 1.06.2017 on kursuse tasu 180€.

Makstes registreerumistasu 40€ MTÜ Väike Jalajälg kontole EE901010220214707228, kindlustate oma koha ja soodsama hinnaga kursusetasu. Kursuse- ja registreerimistasu on tagastatav, kui kursus mingitel korralduslikel põhjustel ei toimu. Registreerimistasu on tagastatav kuni 15.08.2017, kui mingil põhjusel loobute osalemisest. Pärast seda kuupäeva loobudes ei ole registreerimistasu tagastatav.

Kursus toimub inglise keeles, tõlkega eesti keelde.

Rohkem infot kursuse kohta annab Liina Järviste.

Kursuse läbiviimist toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

[cml_media_alt id='2039']Kysk_logo_small[/cml_media_alt]