rising_together_header_2

English version here

Tänane maailm vajab kogukonnaloojaid, kes on ühenduses oma kehaga, loomingulised, holistliku maailmavaatega, koostöövõimelised ja lähtuvad südamest. Ökokülad ja kogukonnad vajavad ühendatud ja väljendusrikkaid inimesi, kes julgevad võtta vastu oma elutee ja olemuse ainuomase väljakutse.

KOGUKONNA LOOMISE JA JUHTIMISE KOOLITUS 

3.-9. juulil 2018, kogukonnas Väike Jalajälg Mõisamaal, Märjamaa vallas, Raplamaal.

 

REGISTREERU SIIN

 

KELLELE ON KOOLITUS MÕELDUD JA MIDA OODATA?

„Ärkame koos“ on 7-päevane intensiivkoolitus kogukonnaloojatele ja maailmamuutjatele. Võite oodata transformeerivat ja elumuutvat õppimiskogemust. Osalejaid tuleb kogukondadest, ökoküladest ja linnakogukondadest. Koolitusel tegeldakse meie sisemise aiaga, inimeseks olemise kehastunud permakultuuriga.
See on praktiline ja kogemuslik koolitus. Võtke kaasa oma kogukonna visioon, oma terviklik olemus, sisemised väljakutsed ja avatud maailmavaade. Toome teieni praktilised tööriistad, tõhusad praktikad ja ellusuhtumise, mis on eluterve ja õitseva kogukonna või ökoküla südames.

TEGEVUSED:

  • Õpime jutusauaringi, teadliku kommunikatsiooni praktikat kogukonnas või mis tahes grupis.
  • Õpime, kuidas kasutada kogukonna emotsionaalset tarkust ja arendada südamega kuulamise võimet.
  • Arendame oskusi ja võimeid suurema usalduse ja läbipaistvuse loomiseks suhetes.
  • Töötame varjuküljega, transformeerides sisemisi mustreid, mis hoiavad meid hirmus või kontrollivajaduses ning piiravad meie võimet toetada seda, mis soovib ilmneda.
  • Kogeme teadlikke loomingulisi eneseväljenduse viise, mis suurendavad meie sisemist vabadust, ärksameelsust, loomingulisust ja emotsionaalset intelligentsust.
  • Saame teadlikumaks mehelikkuse/naiselikkuse dünaamikatest, toetades paremat lõimumist nii sugude vahel kui igaühe sees.
  • Vaatleme konfliktide lahendamist ja õpime olema pingelistes olukordades maandatud, kehaga kontaktis ning tõetruud.
  • Õpime rituaale, grupipraktikaid ja ringe, et saaksite oma kogukonnas luua usalduse välja, mis austab loomulikku eluringi, tähistab meie inimlikkust ja imelist kollektiivset võimekust.

Ärkame koos, et elu muutuks rõõmsamaks, teadlikumaks ja sundimatumaks!

KUS JA MILLAL?

Kuupäevad: 3.-9. juuli 2018
Asukoht: kogukond Väike Jalajälg Mõisamaal, Märjamaa vallas, Raplamaal.

HIND JA REGISTREERUMINE

350-650 eurot (hind sõltuvalt sissetulekust).
Hind kiirematele enne 1. märtsi 2018: 50 eurot vähem.

275€ varem kursusel „Ärkame koos“ osalenutele
350€ (300€ varajastele) – kuusissetulek kuni 500 eurot
450€ (400€ varajastele) – kuusissetulek 500-1000€
500€ (450€ varajastele) – kuusissetulek 1000 – 2000€
650€ (600€ varajastele) – kuusissetulek üle 2000€.

Hind sisaldab koolitust, toitu ja majutust ühisruumis või telgis.
Muude majutusvõimaluste, transpordi jm küsimuste korral võtke ühendust Riinuga aadressil info@vaikejalajalg.ee

LÄBIVIIJAD

Koolitusprogrammi läbiviimisel kasutatakse koostööpõhist mudelit, mis kaasab ja arendab igaühe juhtimispotentsiaali.

Ronski Kosky (Kanada) koos läbiviijate meeskonnaga: Paavo Eensalu, Marek Koit, Riinu Lepa, Liina Järviste kogukonnast Väike Jalajälg, Sally Armbrecht (USA), Kadri Allikmäe ja Kristina Paškevicius (Eesti) ja teised.

Ronski Kosky MA, B.Sc., B.Ed.
Ronski on kogenud läbiviija ja kogukondade toetaja, dünaamiline, intuitiivne, inspireeriv ja isiklik. Tema koolitusprogrammidel Havaist Soomeni on tuhanded inimesed õppinud kogukondade arendamist, kehastunud permakultuuri ja juhtimiskunsti.

Oma kuulamisoskuse ja elava kohalolu poolest tuntud Ronski elujaatav lähenemine inspireerib, julgustab ja toetab inimesi nende tervenemise teel. Ta on õppinud vägivallatut suhtlemist, puudutuse kunsti ning on jooga- ja tantsuõpetaja, praktiseerib elamise tantrat ja toetab erinevate kogukondade arengut, kasvamist ja tervenemist.

TULGE koolitusele „Ärkame koos“ 2018 ja GEN2018 konverentsile „Teadlike kogukondade tarkus“.

Koolitus „Ärkame koos“ 3.-9. juulil toimub vahetult enne Globaalse ökokülade võrgustiku (GEN) konverentsi Lilleoru ökokülas (70 km Mõisamaalt), mis toimub 11.-15. juulil 2018. Kui plaanite tulla GEN2018 konverentsile ja teid huvitab kogukondade loomine, enesejuhtimine ja kogukonna juhtimine, siis see koolitus inspireerib ja süütab teis kire ja kogukonnavaimu. Tulge koolitusele „Ärkame koos“ meie ökoloogilises kogukonnas ja veetke üks imeline nädal meiega ning minge seejärel edasi konverentsile, valmis tähistama, õppima ja jagama. Paljud meist osalevad mõlemal sündmusel. Rohkem infot GEN 2018 konverentsi kohta leiad siit: http://gen2018.ee/?lang=en

Vaata ka koolituse Facebooki lehte: https://www.facebook.com/events/1903563706584102

REGISTREERU SIIN